Firmamız Hakkında

 

HER YUDUMDA BERABERİZ...

Kalitesi ve müşteri yaklaşımı nedeniyle çokça tercih edilen ambalaj üreticisi olan MMT Endüstri, 2018 yılında Tekirdağ Kapaklı’ da kurulmuştur. Ambalaj malzemeleri üretiminde kalite ve hijyeni bir arada tutan MMT Endüstri, müşterilerine kendi ürünleri ve tamamlayıcı ürünler konusunda da uygun alternatifler sunmaktadır.

MMT Endüstri olarak farklı ambalaj ve tamamlayıcı ürünler üretimi ile değerli müşterilerimize çeşitli alternatifler sunmaktayız.  Üretimde kullanılan kalite standartlarımızı almış olduğumuz kalite belgeleri ile tescil etmiş bulunmaktayız,

Hizmet ve uzmanlığımızın birincil alanı, müşterilere, öğelerini etkili bir pazarlama aracı olarak hareket ettirmek ve işletmeler için niş bir görüntü oluşturması için kişiselleştirmelerinde yardımcı olmak için sunduğumuz özel tasarlanmış çözümler ve ürünlerimiz en kaliteli malzemelerle üretilmektedir.

İnsan sağlığı ile doğrudan ilgili ürünler olduğu için MMT Endüstri olarak kaliteden taviz vermemekteyiz.

Ürün  talepleriniz MMT Endüstri tarafından gerçekleştirilir. Tüm tasarım, üretim ve teslimat süreçlerini daha kolay hale getirir ve en kısa sürede tamamlarız. Dünya’nın neresinde olursanız olun, size en iyi lojistik hizmetleri ile ürün temin edebiliriz. Ekibimiz, ürünlerin sevkiyatından başlayana kadar ve teslimat sonrasında da sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır.

Yenilikçi ve iyi deneyimli profesyonel ekibimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına titizlikle bakmaları ve nihai ürünlerin beklentilerine uygunluğunu sağlamak ve onlara karşılık olarak en iyi değeri elde etmelerinde yardımcı olmak için birlikte çalışırlar.